605 664 007 ; 667 998 737

Daj nam "IMPULS"
- pozwól działać
- przekonaj się, że mierzymy wysoko!

  • usługi geodezyjne, usługi geodezyjne piaseczno, usługi geodezyjne pruszków, usługi geodezyjne warszawa, warszawa geodeta, dobry geodeta, geodeta  mokotów, geodeta białołęka, geodeta piaseczno, geodeta pruszków, geodeta warszawa, geodeta warszawa białołęka, geodeta warszawa wawer, geodeta wawer, piaseczno geodeta, tani geodeta

O firmie

Nasza Firma powstała w 2008r , założycielem firmy jest Robert Roszak-Kasza. W 2012r dołączył Grzegorz Kamiński i od tego czasu firma funkcjonuję pod nazwą : „ Geoimpuls RobertRoszak-Kasza, Grzegorz Kamiński – Spółka Cywilna. Siedziba Firmy mieści się Starej Iwicznej przy ul. Słonecznej 10, natomiast nasze biuro warszawskie znajduje się na Mokotowie przy ul. Opoczyńskiej 17/25.

Na przestrzeni lat wykonywaliśmy różne rodzaje prac geodezyjnych, zarówno dla  firmy jak i klientów indywidualnych. Informację na temat wykonywanych przez nas prac znajdziecie Państwo w zakładce „ Realizacje”

Inż. Robert Roszak-Kasza: Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Geodezji i Kartografii. W latach 2004-2009 zatrudniony na stanowisku geodety w firmie „ WAW-GEO”. Pracuje głównie przy geodezyjnych obsługach inwestycji budowlanych jak i przy wykonywaniu zleceń dla klientów indywidualnych takich jak : mapy do celów projektowych , tyczenia budynków i obiektów liniowych , inwentaryzacje powykonawcze. W 2009 roku zakłada firmę Geoimpuls, Robert Roszak-Kasza w naszej firmie głównie odpowiedzialny jest za zlecenia związane z obsługą inwestycji. Niezwykle otwarty i komunikatywny człowiek , żaden urzędnik nie jest wstanie odeprzeć jego argumentów. Prywatnie zapalony siatkarz i kibic , wspaniały ojciec czwórki dzieci.

Inż. Grzegorz Kamiński : Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Geodezji i Kartografii . W latach 2003-2009 zatrudniony w „ Polskim Przedsiębiorstwie Geodezyjnym i Kartograficznym na stanowisku geodety. Pracujący w szerokim zakresie prac geodezyjnych , poczynając od geodezyjnej obsługi inwestycji , poprzez prace związane z wykonywaniem map do celów projektowych pod inwestycje liniowe oraz modernizację ewidencji gruntów i budynków na zakładaniu i modernizacji osnów geodezyjnych kończąc . Na przełomie lat 2008 i 2009 – wyjazd na kontrakt do Libii i praca przy opracowaniach mapowych na zlecenia przedsiębiorstw geofizycznych. W latach 2009-2012 nauczyciel w Technikum Geodezyjnym w Warszawie, w tych latach nawiązuje współpracę z Robertem Roszak-Kasza czego efektem jest zawiązanie w 2012r spółki cywilnej. W naszej Firmie odpowiedzialny jest głównie za zlecenia prawne. Prywatnie szalenie kochający mąż i ojciec , miłośnik koni i Podlasia , zafascynowany kulturą wschodniego pogranicza.

Nasza oferta

kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

mapy do celów projektowych

geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze

uzgodnienia dokumentacji projektowej

mapy prawne

Kontakt

Warszawa 02-522
ul. Opoczyńska 17 lok.25

605 664 007
667 998 737

geoimpuls.sc@wp.pl
         geoimpuls@gmail.com

www.geoimpuls.eu

Zobacz na mapie